kalkulator zysków

Monitoring GPS, nadajnik GPS do samochodów, aut, ciężarówek. Flota samochodowa.

MotoGuard o oszczędzaniu

Jak zoptymalizować koszty w działaniu parku maszyn? Czy można powiązać profesjonalną ochronę samochodu z długoterminowym najmem? Jak dzięki temu zaoszczędzić nawet 40% kosztów w stosunku do standardowych ofert leasingowych? Tego i wielu innych rzeczy mogli dowiedzieć się uczestnicy warsztatów "Pułapki i bonusy w umowach flotowych" zorganizowanej przez FlotaAutoBiznes.

Relacja z konferencji, której MotoGuard był oficjalnym partnerem można znaleźć na stronie FlotaAutoBiznes, zachęcamy do lektury!

pakiet mobilny handlowiec

Mobilny handlowiec to niepowtarzalna w dotychczasowej konfiguracji oferta, jaką jest wysoce rozwinięta usługa kompleksowego monitoringu ochronno - logistycznego osoby, samochodu oraz mienia powiązana z preferencyjnym wynajmem samochodów.

Pakiet usług GPS działa w oparciu o systemy, które zostały zaprojektowane tak, aby sprostać zasadom działania handlowców, zarówno w małych i średnich firmach, jak i ogromnych, złożonych korporacjach.

System i zakres usługi dopasujemy każdorazowo do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Nasi inżynierowie są w stanie przeprojektować nasze dotychczasowe systemy lub stworzyć od podstaw zupełnie nowe rozwiązania, tak aby idealnie dopasować je do profilu Państwa działalności.

Znajdą nas Państwo tutaj:
Motoguard Mobilny Handlowiec

GPS w logistyce

Ciągle rozwijająca się technologia prowadzi do wykorzystania nowych urządzeń i systemów w logistyce. Takim właśnie nowoczesnym rozwiązaniem jest wykorzystanie technologii satelitarnego systemu lokalizacji GPSM (Global Positioning System) oraz telefonii komórkowej GSM.

GPS służy do określania położenia, czasu oraz prędkości obiektów na podstawie sygnałów nadawanych przez krążące wokół Ziemi satelity. System satelitarny sprawdza się w sytuacjach, gdy potrzebna jest dokładna informacja o położeniu, czasie przejazdu, prędkości oraz innych parametrach eksploatacji pojedynczych lub flot pojazdów.

W małych jak i dużych firmach istnieje konieczność monitorowania floty pojazdów. W przypadku jeśli chodzi o samo śledzenie aktualnej pozycji konkretnych pojazdów, jednak w przypadku dużych firm, jest już nieco inaczej. W przypadku objęcia monitoringiem dużej liczącej kilkaset pojazdów floty, wykorzystywany program do takiego monitoringu odznaczać będzie się zdecydowanie większą wydajnością. W przypadku pojawienia się potrzeby podziału pojazdów na grupy, wówczas każdą z wydzielonych grup zarządzać może niezależnie, inna osoba, co powoduje, że dodatkowo można jeszcze podnieść efektywność zarządzania pojazdami

Zadzwoń!


+48 61 653 78 58

Zobacz nas na Facebooku

© MotoGuard 2013 | Wszelkie prawa zastrzeżone