kalkulator zysków

Monitoring GPS, nadajnik GPS do samochodów, aut, ciężarówek. Flota samochodowa.

monitoring ochronny

Nowoczesny system monitoringu ochronnego pojazdów ma na celu zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą i porwaniem.

Doskonałej jakości urządzenia spełniające restrykcyjne europejskie normy w połączeniu z precyzyjnie działającymi systemami oraz całodobowym nadzorem sprawowanym w centrach monitoringu na terenie całej Europy, nie tylko dają poczucie bezpieczeństwa, ale rzeczywiście je zapewniają.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, dealerzy i importerzy samochodów ekskluzywnych, jak i firmy posiadające floty samochodów osobowych i ciężarowych , którzy dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników i przeprowadzanych transakcji.

Systemy firmy Motoguard wykorzystują najnowsze rozwiązania informatyczne, oparte na wysoko zaawansowanych technologiach, budowanych przy współpracy z najlepszymi inżynierami branży M2M oraz B2B. Innowacyjność stosowanych przez nas systemów polega na wykorzystaniu systemu pakietowej transmisji danych GPRS. Jest to nowoczesna technologia przesyłania danych w sieciach telefonii komórkowej. Największą zaletą technologii GPRS jest połączenie on-line z autem i transmitowanie sygnału zawierającego kompletną informację o stanie pojazdu z określoną częstotliwością.

System i zakres ochrony dopasowywujemy każdorazowo do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Pojazdy posiadające zainstalowane systemy firmy Motoguard, są ochraniane przez największe na świecie agencje ochrony – Securitas oraz G4S. Szeroko rozbudowana sieć patroli interwencyjnych jest gwarancją pojawienia się odpowiednich grup na miejscu zagrożenia w ciągu kilku minut od momentu przyjęcia sygnału alarmowego, niezależnie od lokalizacji pojazdu.

Prowadząc działalność bezpośrednio związaną z monitorowaniem osób, pojazdów i mienia, stworzyliśmy wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów i serwisantów, gwarantujących sprawne działanie usługi i systemu. Przez lata poznaliśmy dokładnie profil osób, które rekrutujemy na odpowiednie stanowiska w naszej firmie. We współpracy z najlepszymi specjalistami z branży, stworzyliśmy programy, które pozwalają klientowi na wygodne korzystanie z usługi polegającej na kompleksowym monitorowaniu pojazdu. W razie jakichkolwiek problemów oferujemy dostępny 24 godziny na dobę serwis oparty na kontakcie telefonicznym oraz obsłudze online.

Dowodem najwyższej jakości stosowanych rozwiązań jest Certyfikat Bezpieczeństwa wydany przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji oraz ocena skuteczności PIMOT w Klasie Profesjonalnej. Jakość i niezawodność monitoringu ochronnego firmy Scatis doceniły również największe firmy ubezpieczeniowe, kwalifikując go w klasie zabezpieczeń specjalnych, uprawniających do uzyskania zniżki przy zawieraniu polis AC.

Zadzwoń!


+48 61 653 78 58

Zobacz nas na Facebooku

© MotoGuard 2013 | Wszelkie prawa zastrzeżone