kalkulator zysków

Monitoring GPS, nadajnik GPS do samochodów, aut, ciężarówek. Flota samochodowa.

O firmie

Firma Motoguard, powstała w 2003 roku, jest obecnie jedną z wiodących firm na rynku polskim zajmującą się lokalizacją przy wykorzystaniu technologii GPS i GPRS. Ideą firmy jest optymalizacja kosztów w firmach posiadających floty samochodowe poprzez monitorowanie pracowników oraz poddanie precyzyjnej kontroli wszystkich typów pojazdów z wykorzystaniem systemów GPS/GPRS opartych na najnowszych, wysoko zaawansowanych technologiach, budowanych przy współpracy z najlepszymi inżynierami branży M2M oraz B2B. Doświadczenie firmy to ponad 1000 zadowolonych klientów. Obecnie współpracujemy z ponad 500 podmiotami. Korzyści współpracy z naszą firmą odzwierciedlają cyfry - corocznie liczba klientów zwiększa się o 20 %.

Co nas wyróżnia:

  • ogromna elastyczność - każdorazowo dostosowywujemy lub tworzymy od podstaw kompletny pakiet rozwiązań, który pozwala na sparwniejsze i znacznie tańsze funkcjonowanie floty pojazdów oraz całej firmy.
  • motywacja do zmian - bardzo dużą rolę przykładamy do opinii klientów, a wszystkie nowe produkty są odpowiedzią na potrzeby rynku. Na bieżąco wprowadzamy wszelkie ulepszenia po to by, zarówno nowi, jak i obecni klienci czerpali pełną satysfakcję z korzystania z naszych systemów.
  • szerkie horyzonty - w dobie rozwoju technologii pojęcie “monitorowania” jest dla nas czymś znacznie szerszym niż tylko sposobem na “śledzenie pojazdów”. To możliwość tworzenia niezwykle precyzyjnych systemów ułatwiających działanie całych przedsiębiorstw.