MotoGuard
ul. Warszawska 39/41 61-028 Poznań

O FIRMIE

Firma Motoguard, powstała w 2003 roku, jest obecnie jedną z wiodących firm na rynku polskim zajmującą się lokalizacją przy wykorzystaniu technologii GPS i GPRS. Ideą firmy jest optymalizacja kosztów w firmach posiadających floty samochodowe poprzez monitorowanie pracowników oraz poddanie precyzyjnej kontroli wszystkich typów pojazdów z wykorzystaniem systemów GPS/GPRS opartych na najnowszych, wysoko zaawansowanych technologiach, budowanych przy współpracy z najlepszymi inżynierami branży M2M oraz B2B. Doświadczenie firmy to ponad 1000 zadowolonych klientów. Obecnie współpracujemy z ponad 500 podmiotami. Korzyści współpracy z naszą firmą odzwierciedlają cyfry – corocznie liczba klientów zwiększa się o 20 %.

Co Nas Wyróżnia

Szerokie Horyzonty

w dobie rozwoju technologii pojęcie “monitorowania” jest dla nas czymś znacznie szerszym niż tylko sposobem na “śledzenie pojazdów”. To możliwość tworzenia niezwykle precyzyjnych systemów ułatwiających działanie całych przedsiębiorstw.

Motywacja Do Zmian

bardzo dużą rolę przykładamy do opinii klientów, a wszystkie nowe produkty są odpowiedzią na potrzeby rynku. Na bieżąco wprowadzamy wszelkie ulepszenia po to by, zarówno nowi, jak i obecni klienci czerpali pełną satysfakcję z korzystania z naszych systemów.

Ogromna Elastycznośc

każdorazowo dostosowywujemy lub tworzymy od podstaw kompletny pakiet rozwiązań, który pozwala na sparwniejsze i znacznie tańsze funkcjonowanie floty pojazdów oraz całej firmy.

Monitoring LogistycznySkorzystaj z Naszych Usług Działamy Specjalnie Dla Ciebie

Zostaw Swój Email, a My Wyślemy ci Naszą Ofertę